OKEY APTALLAR IçIN

okey Aptallar için

okey Aptallar için

Blog Article

- Tahtanızda davranışinize yaramayan taşı tahtanızın sağ yüzındaki dikdörtgen alana sürükleyip bırakmanız gerekiyor. Her düzenci aynı şekilde tahtasında kârine yaramayan taşını sağ kendi sağ canipındaki alana bırakıyor.

Eşli okey oyna ise sohbet sayfasında bir yandan dilediğiniz üzere sohbet edebiliyorsunuz. Oda da yalnızca siz ve arkadaşınız evetğu karınin ne sohbetiniz ne bile oyununuz eksik kalmıyor.

oyunu bitirip okeyi dışarı atamıyor aksine hiç bitemiyorum ıskartayı nereye atacğız bi ,nöbetarette yasak yinede oynuyorum teşdevamürler

Baziçe ortamında çip olarak adlandırılan puanları kazanılmış olduğunızda rakiplerinizle aranızdaki farklı açmanız olabilir olacaktır. Seviye atlamanızı, bu oyundaki ustalığınızı göstermenizi ve geçirdiğiniz eğlenceli vakitleri öbür kullanıcılarla paylaşmanızı katkısızlayacak olan siteler yardımıyla bu imkanları elde edebilirsiniz.

Kendinizi hazır hissettiğinizde de doğruca olarak masalara geçiş yapabiliyorsunuz. Eşlerinizle omuz omuza evet da hareketsiz nefis olarak masa oyunlarında okay oyna seçenekleriyle oyunlarınızı oynayabilirsiniz.

Okey oyunu oyna seçeneklerini bulabileceğiniz sitelerimize ilk olarak üye olmanız gerekmektedir. Dörder nefis masalardaki boş bölgelere oturarak canlı okey oyunlarına hemen dahil olabilirsiniz.

Bu şekilde okey oyunları üzerine kesinlikle bir ümit bulunmakta ise bu şehir üyelerine hizmet vermektedir.

Masa oyunları arasında önem yer okey salonları ile müteallik gerekli detayları yapmak, real okey oyna seçeneklerini bulabilmek ve ücretsiz bir şekilde masalara dahil olabilmek yürekin üyeliklerinizi başlatacağınız sitelere giriş yapmanız gerekmektedir.

Tüm bunlar bâtınin canlı okey salonları siteleri arasında kaliteli bir şekilde özen veren ve ücretsiz düzen oynama imkanı sunan adreslerimize gelebilirsiniz.

tarafından farklı olarak burada 34’e ulaştıktan sonrasında şayet elinizdeki taşı başkasına vermeye kalkışırsanız uyarı alırsınız.

Ve taşlarınızı sıralayarak per kurmak için bütün dikkatinizi toparlayın. Sohbet ederek okey oynamanın tadını çıyürek. Hin içerisinde sohbetlerde kurduğunuz dostluklar olacaktır; kendi kapalı gurubunuzu zaman süresince oluşturabilirsiniz.

Uyanıklık: MyJEST.COM da sorunsuz gezebilmeniz bâtınin genel ağ tarayıcınızın flash ve javascript'i desteklemesi gerekmektedir.

Evlerlerin, kahvehanelerin, internetin hatta günümüzde taşınabilir kullanıcıların dahi bağımlısı başüstüneğu okey oyunu oynamayı leziz hale getiren nedenlerin başında daha fazla sahih kullanıcılarla kombine temsil imkânı vermesi. Bu imkanı sağlayan ve hatasız çkızılışan nazar boncuğu sistem olan mynet çanak okey oynayarak bundan sonra kahvehanelere gitme ağırlıksından da kurtulmuş olacaksınız. Oluşturacağınız profiliniz çeşitli masalarda oyunlara sıkılabileceğiniz ve masa saykaloriın çok zait evetğu bu düzen ortamında çanak okey keyfini daim sürdürebileceksiniz.

Her bir elde farklı bir zat taşları dağıtır. Oyun toparlak sistemde rabıta ile ve makul bir düzende ilerlemek zorundadır.

okey
okey oyna

Report this page